Dış Cephe Boya :

İç mekândan farklı olarak dış cephe boyamak daha profesyonel bir işçilik gerektirir. Küçük rötuşlar dışında, dış cephe boyasını profesyonellere bırakmanızı veya profesyonel ustalarla çalışmanızı çalışmanızı öneriyoruz.

Dışarıdaki hava koşullarının da boya işlemini etkileyeceğini unutmayın!

Rüzgârın fazla olması veya hiç olmaması, iskele ile çalışmak zorunda olunması, genelde açık renklerle çalışıldığı için hataların gizlemenin daha zor olması gibi koşullar dış cephe boyasını zorlaştıran faktörlerdir.

Ancak deneyimli ekibimiz oluşabilecek her türlü problemi çözme yetisine sahiptir. Aynı zamanda bütün denetimlerimiz OSG Uzmanları tarafından yapılarak tüm önlemler olması gerektiği gibi alınmaktadır.

Boya badana konusunda aklınızdaki bütün soruların cevabını firmamızda bulabilirsiniz. İşinin ehli ustayı nasıl bulabilirim, fiyatta anlaşabilecek miyiz, söylendiği tarihte işe başlar mı, başladığı işi zamanında bitirir mi gibi sorularla kafanızı yormayın. Güner Yapı İnşaat olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu konuda bünyemizde çalışan disiplinli ve deneyimli ustalarımızın işlerini titizlikle ve en iyi şekilde yapacaklarına emin olabilirsiniz.

KELEPİR BİLİŞİM DİZAYNIDIR TEL : 0 532 722 01 76