FİRMA PROFİLİ

Güner yapı inşaat sektöründe yerini almış kendi dalında genç dinamik ve aynı zamanda tecrübeli bir kuruluştur.

Uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti başta olmak üzere Kalite - maliyet - zaman ilkelerini prensip edinen şirketimiz sağlam ve emin adımlarla sürekli büyüyen bir trend içindedir.

Güner yapı inşaat uyguladığı her projeye sadece iş değil aynı zamanda da kalıcı bir eser olarak baktığından yapıda sanat sloganıyla yola çıkmıştır.

Firmamız Güner Yapı İnşaat Bursa , osmangazi merkezli olup ; Dış Cephe , Mantolama , Mantosür , Boya , Alçı Sıva ,Saten-Yağlı Boya , Su Yalıtımı , Ses Yalıtımı alanlarında hizmet vermektedir.

MİSYON

 Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibini ilke edinen Güner YAPI İNŞAAT kendi sektöründe dünyadaki teknolojik gelişmeleri uzman personeli ile yakından takip edip yeni geliştrilen teknolojileri uygulamaktadır. Kaliteye ve güvene ve devamlılığa verdiği önem ile bilinen bir çözüm ortağı olmuştur.

VİZYON

 Güner Yapı İnşaat tüm stratejik ortakları ve müşterileriyle oluşturduğu ilişkileri ülke gelişimi ve ekonomisi için faydalı olacak , değer yaratacak sürekli bir işbirliği olarak benimsemiştir. Bu öngörü ile bütün olanaklarını seferber ederek inşaat sektöründe uluslar arası düzeyde öncü bir marka olmayı amaçlamıştır.

KELEPİR BİLİŞİM DİZAYNIDIR TEL : 0 532 722 01 76